Images tagged "plant"


120

Zadowolonych
Klientów

1100

Wykonanych
Projektów

42

Stałych
Klientów

10

Lat
Doświadczenia

Jak To Robimy

Zamówienie i realizacja każdego projektu odbywa się według poszczególnych etapów:

logo

Konsultacja

Jest to etap inicjujący, za który nie pobieramy opłaty. Spotkanie z Państwem jest kluczowe dla zrozumienia potrzeb i oczekiwań związanych z projektem, dlatego podczas spotkania ustalamy zakres prac. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem, doradzamy w kwestii doboru odpowiednich materiałów, ewentualnie polecamy producentów, z którymi wcześniej mieliśmy styczność i możemy polegać na ich produktach. Precyzujemy dokładnie warunki projektu i jesteśmy gotowi przejść do wyceny.

logo

Wycena

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wycena jest odpowiednio dobrana do każdego projektu lub elementów składowych większych projektów. W zależności czy przyjedziemy tylko na malowanie, czy może na cały wachlarz usług remontowych, cena nie będzie wygórowana. Przy wycenie kierujemy się aktualnymi cenami rynkowymi oferowanych usług i proponujemy konkurencyjne rozwiązania. Stosunek jakości do ceny konsultujemy ze zleceniodawcą i wybieramy optymalne, satysfakcjonujące rozwiązania. Na cenę końcową składa się wiele czynników, które omawiamy z Klientem. Jednym z nich jest termin prac.

logo

Termin Prac

Po ustaleniu kosztorysu ustalamy terminy prac. Zawsze pracujemy sprawnie. Małe zlecenia staramy się (w miarę możliwości) realizować w kilka godzin, w jeden dzień. Dla większych projektów, terminarz prac ustalamy na tym etapie ściśle przestrzegamy ustalonych terminów. Państwa oczekiwania traktujemy priorytetowo, dlatego w wyjątkowych sytuacjach i w razie potrzeby, dostosowujemy kalendarz realizacji prac do okoliczności, np. w sytuacji chwilowego ograniczenia dostępu do remontowanego miejsca lub Państwa dyspozycyjności. Zarówno do drobnych jak i większych zleceń ustalamy dogodny termin. Do zleceń o charakterze pilnym podchodzimy pilnie.

logo

Realizacja

Po omówieniu wszystkich szczegółów dotyczących zlecenia przechodzimy do najciekawszej części, czyli realizacji. Nasza ekipa remontowa pracuje z pasją. Zaczynamy od przygotowania miejsca pracy. Przygotowujemy materiały, narzędzia i maszyn potrzebne do wykonania projektu. Wykonujemy poszczególne etapy, które zostały omówione podczas etapu konsultacji. Z najwyższą starannością przeprowadzamy prace, dokładając dbałości o to, aby zarówno w trakcie jak i po wykonaniu zlecenia na terenie prac panował maksymalny, możliwy do osiągnięcia podczas remontu porządek.

Działamy głównie na terenie województw:

FORMULARZ KONTAKTOWY    Po wcześniejszym ustaleniu kosztów jesteśmy w stanie działać na terenie całej Polski.

    +48 536 183 205

    Poniedziałek - Sobota
    8:00 - 19:00

    Zadzwoń